بلیط هواپیما

زیباترین نماد در صنعت هواپیمایی

لوگوی شرکت ایران ‌ایر (هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران) توسط اسکیفت عنوان دارنده برترین لوگوی خدمت‌رسانی هوایی معرفی شد

        لوگوی ایران ایر زیباترین نماد در صنعت هواپیمایی دنیا معرفی شد
        آژانس تخصصی خبر و اطلاعات حمل‌ و نقلی اسکیفت در گزارش اخیر خود ارزیابی از لوگوی شرکت‌های هواپیمایی در سراسر جهان داشته و بعد از ارزیابی تمام شرکت‌های فعال مطرح شده در زمینه صنعت هوایی توسط یاتا، شرکت ایران‌ایر (هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران) را دارنده برترین لوگوی خدمت‌رسانی هوایی معرفی کرده است.

        اسکیفت در ارزیابی که داشته گفته، لوگوها معمولا شناسه و هویت شرکت‌ها را مطرح می‌کنند و اغلب رکت‌ها و سازمان‌ها وقتی به جایگاه قابل قبولی می‌رسند درصدد نمادسازی ویژه برای خود بر می‌آیند.

        صنعت هوایی نیز از این جهت حائز اهمیت است که به واسطه مراوات بین‌المللی، بیشتر در دید جهانیان و اذهان عمومی است و از این جهت نماد یک شرکت خوب و موفق قطعا در دیدگاه جهانیان ثبت خواهد شد.

        این آژانس ضمن اعلام اینکه معیارهای در نظر گرفته شده برای ارزیابی لوگوی شرکت‌های هوایی به هیچ عنوان دقیق و علمی نیست و صرفا تجربه شهودی را به دنبال دارد، گفته است که ایران‌ایر دارای لوگویی ویژه است که علاوه بر رعایت تمامی سمبل‌های صنعت هوایی، از رنگی واحد و خطوطی منحنی شکل استفاده کرده که بر جذابیت‌های بصری آن افزوده است.

        نماد پرندگان در برچسب‌های اقتصاد هوایی از اولویت بالایی برخوردارند و سایر نشانه‌ها به دنبال آن می‌آید؛ به عنوان مثال بسیاری از شرکت‌ها از پرچم رسمی کشور خود به عنوان برند در لوگو استفاده می‌کنند یا از ترکیب‌های رنگی آن بهره می‌برند؛ از این جهت بعد از سمبل اصلی باید به دنبال نمادهایی این چنینی گشت که تقریبا می‌توان اولویت دوم را به آن‌ها داد.

        جالب اینکه در این گزارش به تحریم ایران هم اشاره و گفته شده این لوگو در حالی به عنوان برترین معرفی می‌شود که خطوط هوایی ایران با تحریم‌های بین‌المللی مواجه هستند و شاید ارتباط پروازی با بسیاری از فرودگاه‌های دنیا نداشته باشد.

        استفاده از یک رنگ آرام بخش، استفاده از نماد پرنده و همچنین سمبلی پیچ در پیچ و به نوعی انعطافی منجر به این شد که این برند در برابر سایرین دارای جایگاه متمایزی شود.

        لوگوی ایران‌ایر در سال 1340 شمسی توسط طراح ایرانی ادوارد زهرابیان که در آن زمان 22 سال داشت طراحی شد و در سال 1341 به عنوان نشان رسمی "هما" ثبت گردید.

        بعد از ایران‌ایر، شرکت‌های هوایی نظیر  الامارات، صربستان‌ایر، آلاسکا ایرلاین، Cathay Pacific، کانادا ایر، امریکن ایرلاین، لوفتانزا، باهاماس ایر، Air KBZ (در میانمار) و ... آمده است.

        لوگوی سیشل‌ایر ایسلند نیز به عنوان سی‌امین (30) لوگوی برتر شرکت‌های هوایی در دنیا شناخته شده است.

بلیط هواپيما متن اشتباه

بلیط هواپيما بلیط چارتری بليی سيستمي بلیط ارزان هواپيما بلیط قطار بلیط اتوبوس سفر گردش تور ارزان هتل مسافرت مسافر فرودگاه آسمان ايران اير تركيش قشم ایر،فرودگاه شيراز بلیط هواپیما بوک چارتر فروشگاه آنلاین بلیت چارتری هواپیما پروازهای ارزان قیمت بلیط تخفیف دار چارتر ارزان قیمت امروز بلیت چارتر نرخ پروازهای چارتری بلیط چارتر مشهد بلیط هواپیما مشهد بلیط ارزان کیش بلیط چارتر کیش پرواز ارزان مشهد پرواز ارزان کیش بلیط ارزان اهواز بلیط تخفیف دار هواپیما نمایندگی صدور بلیط چارتر بلیط هواپیما نجف بلیت هواپیما اصفهان پرواز نجف پرواز اصفهان بلیت ارزان هواپیما استانبول پرواز ارزان ترکیه بلیت هواپیما قشم بلیط ارزان قشم بلیط تخفیف دار قشم پروازهای لحظه آخری بلیط هواپیما کرمانشاه خرید آنلاین بلیط ماهان فروشگاه آنلاین هواپیما اطلاعات پروازهای مشهد اطلاعات پروازهای کیش بلیط هواپیما شیراز شیراز لحظه آخری بلیط تهران به کویت بلیط مشهد به تهران ارزان بلیط کیش به تهران ارزان پرواز تهران به تبریز تهران به اصفهان تهران به اهواز تهران به شیراز آژانس هواپیمایی در تهران و شهریار پرواز تهران به ایلام پرواز ارزان کرمانشاه بلیط ارزان تهران به ایلام کربلا هوایی بلیط هواپیما تهران به یزد بلیط هواپیما تهران به دزفول بلیط ارزان تهران به چابهار بلیط هواپیما از مشهد به اصفهان پرواز قشم به تهران بلیط پرواز شیراز به مشهد بلیط یزد به تهران خرید آنلاین بلیت بلیط چارتر بلیط چارتر بلیط ارزان بلیط هواپیما بلیت هواپیما بلیت چارتر بلیت ارزان پرواز چارتر118 تهران کیش کیش تهران تهران مشهد مشهد تهران تهران اهواز تهران شیراز شیراز تهران تهران تبریز تبریز تهران تبریز مشهد مشهد تبریز تبریز کیش کیش تبریز اهواز تهران مشهد کیش کیش مشهد شیراز کیش کیش شیراز تهران اصفهان اصفهان تهران تبریز استانبول استانبول تبریز رشت کیش کیش رشت مشهد شیراز شیراز مشهد مشهد اصفهان اصفهان مشهد تهران آبادان آبادان تهران مشهد اهواز اهواز مشهد تهران کرمانشاه کرمانشاه تهران کرمانشاه مشهد مشهد کرمانشاه تهران قشم قشم تهران تهران یزد یزد تهران رشت مشهد مشهد رشت کیش بندرعباس کیش کرمانشاه کرمانشاه کیش کیش کشتی های تفریحی و آکواریوم کیش اهواز اهواز کیش ساری مشهد مشهد ساری تهران دزفول دزفول تهران مشهد آبادان آبادان مشهد کیش اصفهان اصفهان کیش قشم اصفهان اصفهان قشم بندرعباس کیش امام خمینی نجف گشت جزیره کیش نجف امام خمینی امام خمینی بغداد بغداد امام خمینی کیش ساری ساری کیش کیش (تفریحات دریایی) شیراز (ترانسفر - گشت) کیش (قلعه وحشت - سافاری) مشهد دبی دبی مشهد کشتی آکواریوم کیش(شام رستوران پایاب) تهران عسلویه عسلویه تهران تابان کاسپین زاگرس ماهان کیش ایر آتا ایر ایران ایر ایران ایرتور آسمان معراج قشم ایر اترک آسمان فلای دبی علی بابا ارزان ترین قیمت بلیط چارتر هواپیما شما در سایت فروش خرید اینترنتی بلیط هواپیما می توانید از قیمت بلیط هواپیما آگاهی و اقدام به خرید بلیط هواپیمای خود به صورت آنلاین نمایید.alibaba alibaba.ir  

بهترین نرخ بلیط پروازهای داخلی و خارجی را می توانید در فلایتیو پیدا کنید ... فلایتیو، یک سیستم رزرو آنلاین بلیط هواپیما است که از طریق آن میتوانید در هر کجا و قیمت بلیط هواپیما تلفنی و خرید بلیط هواپیما اینترنتی و رزرو بلیط هواپیما آنلاین و بلیط مشهد و بلیط کیش و بلیط چارتر و چارتری و فروش غیرحضوری بلیت ...چارتر 724 | خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتر کلیه خطوط هواپیمایی کشور - بلیط چارتر کلیه مسیرها - بلیط ارزان مشهد، کیش، اهواز، اصفهان، شیراز، استانبول و سا

سیستم خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل.

چه کنیم تا بدترین صندلی هواپیما نصیبمان نشود؟

بلیط هواپیما
 اینکه در هواپیما چه صندلی نصیب شما می شود یا افرادی که در کنار شما می  نشینند چه کسانی هستند؛ به شانس شما بستگی دارد. اما ما راه کارها و اطلاعاتی در اختیار شما می گذاریم تا آگاه تر شوید
 
 
جعبه سرگرمی در زیر صندلیتان قرار گرفته است؛ اگر خوش شانس باشید و در قفسه های بالای سرتان جا باشد می توانید آنرا به بالا انتقال دهید. ولی اگر جا نباشد مجبورید تا آخر سفر وجودش را تحمل کنید. تازه زمانی وجود آزار دهنده اش را حس می کنید که پاهایتان خسته شده و باکشش می خواهید این خستگی را کم کنید اما می بینید که جایی 
برای اینکار وجود ندارد
 
صندلی های واقع شده در پشت هر بخش که این بخش ها معمولا آشپزخانه و یا دستشویی است. معمولا بوی تند و یا بوی بد در این قسمت ها آزار دهنده است. پس در انتخاب دقت کنید و از پذیرش این صندلیها خودداری کنید.
 
صندلی های کنار درب اصلی خروجی برای افراد قد بلند و حتی قد متوسط نمی تواند جایگاه مناسبی باشد. زیرا نسبت به دیگر صندلی ها جمع و جور تر نیزهستند.
همچنین این قسمت به دلیل نزدیکی به در سردتر نیز هست
 
صندلی های شکسته آزاردهنده ترین قسمت سفر هستند.این صندلی ها معمولا زاویه ی بدی هم پیدا می کنند.این یکی از بدترین مواردی است که برای آن برنامه ریزی نشده است. معمولا این صندلی های در پروازهایی با مسافر کامل اتفاق می افتد و دیگر کاری از شما بر نخواهد آمد.
 
صندلی های مخروطی شکل که معمولا در انتهای برخی از هواپیماها قرار دارد؛ می تواند بهترین باشد اما یک مشکل وجود دارد. آن این است که فاصله ای میان صندلی و دیواره ی هواپیما وجود دارد که هنگام خواب دیگر نمی توانید به آن تکیه دهید.
 
صندلی های کنار پنجره که برای دیدن مناظر بیرون مناسب است و می تواند دلخواه هر کسی باشد. اما در برخی از هواپیما این پنجره ها طوری تنظیم شده که مسافر به آن دسترسی نداشته باشد. البته این پنجره ها برای اشخاصی که  رابطه خوبی با نور ندارند مناسب نیست.
 
صندلی های آخرین ردیف که معمولا به دستشویی نزدیک است به دلیل بوی بد مطمئنا نمی تواند جای مناسبی باشد. همچنین رفت و آمد نیز در این منطقه زیاد است و ممکن است برای شما آزار دهنده باشد.
 
بلیط هواپیما

دانستنی هایی درباره بلیط هواپیما

بلیط هواپیما ارزان

همه ما بهترین پرواز را با پایین ترین هزینه ممکن می خواهیم... اما در اینجا نکاتی را درباره بلیط هواپیما آورده ایم که همه را به خاطر بسپارید... ارزانترین همیشه بهترین نیست. درست است؛ گاهی اوقات ارزانترین بلیط در درازمدت هزینه بیشتری برای شما در بر خواهد داشت. مقاله زیر را بخوانید تا به نکاتی ارزشمند و اطلاعاتی باارزش از کارشناس مان در رابطه با بلیط هواپیما بدست آورید.

 

1- ارزانترین همیشه بهترین نیست:
جو تجاری امروز بسیاری از کمپانیها را مجبور می سازد تا در حالت « لاغر و متوسط » (lean and mean) عمل کنند. که احتمالا بیشتر با هزینه های روزمره نظیر سفر تجاری مشاهده شده است. در حالیکه خواسته ما برای کمک به کمپانی، کاهش دادن هزینه های ضروری برای مسافرت و تفریح  با حفظ پایین ترین قیمت ممکن بلیط هواپیما است، واقعیت این است که غالب اوقات ارزانترین بلیط هواپیما ضرورتا حفظ پول برای کمپانی نیست بلکه هزینه ای اضافی می باشد.
به طور کلی خطوط هوایی، به ندرت همه قیمتهای خود یا « مجموعه قیمتها» را که برای همه پروازها و همه روزه است را به اشتراک می گذارند. بسیاری از اوقات مسافرین  با انتخاب بین کرایه بلیط کامل  و پایین ترین قیمت بلیط روبرو می شوند، و نمی دانند که گاهی اوقات حدود 20 مجموعه قیمت برای همان پرواز هم وجود دارد. در بهترین حالت، فقط پایین ترین قیمت در هر لیست قیمتی به مسافر تاجر به عنوان گزینه  نشان داده خواهد شد.

 

2-  ممکن است ارزانترین پروازها مناسب پروازهای مکرر نباشد.
درحالیکه بیشتر مسافرین تجاری( و مدام) احساس خوبی درباره انجام دادن کارشان با رزرو پایین ترین قیمت ممکن بلیط دارند، ممکن است به خودشان و کمپانی شان صدمه بزنند. اولین صدمه به خودشان می باشد زیرا بلیطهای ارزان اغلب برای همه پروازهای دائمی نیستند و به مسیر پروازی خاصی بستگی دارد.

 

3- ممکن است جرائم پرهزینه ای برای هزینه های پرواز با بلیطهای ارزان وجود داشته باشد.
همانند بسیاری از کمپانی ها، مدیران و فروشندگان دائمی، بیشتر مسافرین دائمی این خطوط هستند. بسیاری از اوقات فروشندگان دائمی، دقیقا می دانند که سفر را از دست می دهند اما هنگامیکه عملا می خواهند برگردند، به یک بلیط بی انتها (open-ended) نیاز پیدا می کنند. به این معنی که یک بلیط با کرایه کامل یا حداقل می خرند، و بلیط موجود را با جریمه 57$ یا بیشتر عوض می کنند. هر مجموعه بلیط  که توسط خط هوایی پیشنهاد شده است با مجموعه ای از محدودیتهای خودشان و تعداد دفعات خرید بلیط همراه است که ارزان ترین بلیط ممکن نیست ( اما بلیط با کرایه کامل هم نیست)، که این امکان وجود  خواهد داشت تا پرواز ان را بدون هیچ گونه جریمه ای عوض کند و گزینه های پروازهای مداوم گران را ارائه می دهد.

 

4- بسیاری از اوقات محدودیتهایی در ارزانترین پروازها وجود دارد که هزینه های بیشتری برای چمدانها ، صندلیها و غیره را دربر دارد.
بسیاری از وب سایتهای خطوط هوایی برای مشتریانشان این امکان را فراهم می کنند تا یک بلیط و « یک کرایه» بخرند، خریدن بالاترین بلیط با زنگ زدن به شماره سرویس تلفنی برای همان خط هوایی صورت می گیرد. این کار برای مسافرین این امکان را فراهم می کند تا از جریمه های ایجاد شده بخاطر رزرو بلیط از طریق نماینده رزرو اجتناب کنند درحالیکه به انها اعتباری هم برای « امتیاز جایزه مسافت پیموده شده به صورت رزرو انلاین » را می دهند که از طرف خط هوایی ارائه می شود.
عملا، همه اینها به این معنی است که « دانش و آگاهی قدرت است». درک اینکه چه چیزی ارزشمند است برای شما، کلید حفظ بلیط درست برای نیازهایتان است، پول پس انداز شده در بلند مدت برای کمپانی است و تجربیات سفری شما را افزایش می دهد در حالیکه نا امیدی توام با مسافرت هوایی را به حداقل می رساند.

آخرین ارسالهای وبلاگ هواپیمایی

  • 1